Сантехніка

Надійна сантехніка у будь-якому будинку є дуже важливим компонентом. Нікому не хочеться топити сусідів та плавати самому. Ми подбаємо про те, щоб Ви забули назавжди про протікання та несправності систем водопостачання та каналізації.

Докладніше

Оздоблення

Оздоблювальні роботи, мабуть, найвідповідальніший момент у всьому ремонті. Ми підходимо до цього етапу з максимальною акуратністю та увагою. Для нас немає дрібниць, ми доводимо кожну поверхню, кожен куточок до ідеалу.

Докладніше

Машинна штукатурка

Машинна штукатурка - процес, який значно полегшує підготовку стін для фінішного чистового оздоблення. Тепер немає необхідності виконувати подвійну роботу – штукатурити стіни вручну, а потім ще й шпаклювати їх для вирівнювання. Це в рази заощаджує ваші гроші, час і головне нерви. Ви отримаєте ідеально рівні стіни, готові під шпалери, фарбування, плитку, панелі тощо.

Докладніше

Електромонтаж

Електричні мережі вашого будинку передусім повинні забезпечувати безпеку та надійність роботи всіх приладів. Наші електрики 5-6 розряду виробляють електромонтажні роботи відповідно до всіх вимог, норм та правил.

Докладніше

Гіпсокартон

Хочете щось незвичайне та креативне у своєму інтер'єрі? Для цього чудово підійде гіпсокартон. Такі конструкції дозволяють втілити ваші найсміливіші дизайнерські ідеї. Наші майстри можуть зробити з цього матеріалу практично будь-які форми, вигини, закруглення, вирізи, ніші, полиці та ін. Ваші стелі, перегородки та елементи дизайну будуть неповторними.

Докладніше

Опалення

Тепло в будинку здавна було найважливішою складовою затишку та комфорту. Від нього залежить здоров'я та настрій усіх домочадців. Наша команда змонтує теплоефективну та енергозберігаючу систему опалення для вашого житла чи офісу. Комплекс робіт включає повну обв'язку труб, встановлення опалювального обладнання, радіаторів, монтаж теплої підлоги.

Докладніше