Машинна штукатурка в Одесі

Машинна штукатурка - процес, який значно полегшує підготовку стін для фінішного чистового оздоблення. Тепер немає необхідності виконувати подвійну роботу: штукатурити стіни звичайним розчином вручну, а потім ще й шпаклювати їх для вирівнювання. Достатньо відразу нанести один шар машинної штукатурки і поверхня готова до чистового оздоблення, будь то шпалери або плитка. Ви отримаєте ідеально рівні стіни. Машинна штукатурка в рази заощаджує ваші гроші, час і головне нерви)

Машинна штукатурка в Одесі – це ми. Працюємо на німецькому устаткуванні Knauf. В наявності потужні установки 220 | 380V. Наші майстри-штукатури – це кваліфіковані спеціалісти з досвідом не менше 10 років. Ми впевнені, що робимо і як робимо. Тому гарантуємо нашим клієнтам якісне та своєчасне виконання робіт.

Машинна штукатурка в Одесі відмінно підійде тим, хто має квартиру в новобудові, затіяв капітальний ремонт і хоче зробити свої стіни справді рівними. Технологія дозволяє значно заощадити на матеріалах, прискорити ремонт та обійтися без зайвих витрат. Ціна за квадратний метр машинної штукатурки, час виконання та витрата матеріалів значно нижчі, порівняно із звичайною штукатуркою та подальшим шпаклюванням стін.

Власний парк штукатурних станцій, налагоджена логістика та навчені фахівці дозволяють нам запропонувати, мабуть, найнижчі ціни на машинну штукатурку в Одесі. Вибираючи нашу компанію, Ви отримуєте високі стандарти обслуговування та гарантію 2 роки на всі види робіт.

mashinnaya-shtukaturka 1

mashinnaya-shtukaturka 2

1 1 1 1 1 Rating 5.00 [19 Votes]